Velmi důležité upozornění!!!

Kategorie: Zprávy od vody

Prodejna bude čtvrtek a pátek (16. a 17.11.) a příští týden

 (20. - 24.11.) zavřena!!!

Objednávky z prodejny vyřídíme po telefonické dohodě,

objednávky z e-shopu ve standartních dodacích termínech!!!

Ostatní dotazy na tel. 602747989, SMS nebo email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S pozdravem Radek Řehák

Návrat pod Pálavské vrchy

Kategorie: Zprávy od vody

Nazdárek kolegové, po první úspěšné výpravě, jsem měl možnost ještě naposled tento rok znovu zavítat na mou oblíbenou svazovku.
Po příjezdu k vodě, jsem vůbec netušil, co mě čeká! Přestože byla polovina měsíce října, bylo už asi dva dny opravdu znatelné oteplení a teplé počasí mělo celý další týden pokračovat, což není na podzim pro lov velkých kaprů ideální.
I přes nepřízeň počasí a absolutní bezvětří, se mi nakonec podařilo přemluvit pár kaprů ke spolupráci!
Za necelý týden se na loď podívalo 5 kaprů váhové kategorie okolo 10ti kilo a jeden nádherný dlouhý šupík s váhou 14,30kg.
Jako nástrahu jsem požíval kuličky 24mm příchutě Top Enzym Jalapeňos a novinku pro příští rok Frankfurt Sausage. Nástrahy jsem dále doplňoval 14mm ananasovou plovečkou a obaloval je do pasty.
S výpravou jsem byl nakonec spokojen a už se nemůžu dočkat, až se na tuhle moji srdcovku zase znovu vrátím! Ať vám to kouše!
Za RR-team Kuba

 

Na skok u vody

Kategorie: Zprávy od vody

Zdar rodino RR,

měl jsem tři dny volna tak jsem se vydal kousek od domova na jednu louži. Počasí bylo na říjen super, ale rybám se moc nechtělo. Povedl se jen jeden šupík který stál za to. S váhou 14,60kg mi zpříjemnil výpravu. Zachutnala mu novinka pro rok 2018 frankfurt sausage, která je pro chladnou vodu ideální.

Mějte se fajn, ať to jezdí

Vláďa

První výprava pod novou značkou

Kategorie: Zprávy od vody

Ahoj, je říjen, já a můj kamarád se vydáváme na letos asi poslední výpravu za nádhernou přírodou a pokusit se chytit nějakého toho kapříka. Letos je to absolutně v novém duchu. Jak nástrah, tak lovu ze člunu, tak na neznámé vodě pod novou značkou RR Baits (Děkuji Radku).
Příroda okolo jezera byla nádherná a já věděl, že tohle místo bude úžasný pro můj pobyt a lov.
Vždy to není jen o ulovení kapitálních ryb, ale získávat nové zkušenosti a za tím cílem jsem šel.
Po příjezdu na místo začala ta druhá stránka chytání, a to příprava věcí, místa a tipování dna. A že bylo hodně zajímavých míst kam moji nástrahu položit. Samé stromy, pařezy a hrany od 3 - 10 metrů hloubky. Takže volba byla jasná, začala krmná příprava lovného místa partiklem, boiliesem a čekání na záběr. Který první noc nepřišel, tak bylo na čase něco změnit. Další volba byla pokusit se vyhledat nové místo, do kterého jsem zavezl montáž s TOP ENYZYM JALAPENOS s PVA a druhé místo jsem určil v hloubce 10 m s novinkou MARINE JOKER a přihodil pak kuliček.
Ryby začaly spolupracovat po pár hodinách, i když nebyly velké, tak za to velice bojovné. Při čemž dokázaly ukázat, kdo je pán jezera a věděly kam mají plout, aby se dokázaly vypnout a zvítězit.
Takto se to podařilo několika kaprům zvítězit. Tím začala myšlenka jak nad nima vyzrát a při dalších záběrech se mi to podařilo, první ryba byla na břehu.
V tu chvíli nastala neskutečná radost, hned bylo jasno kdo tentokrát vyhrál. Jak všichni víte, dny na rybách rychle běží a byl tu konec a já doufal ještě v jeden záběr, A ten přišel. Byl to můj největší kapr chycen na tomhle jezeru .
Můžu tak s nádhernými pocity odjet domů a vzpomínat na krásný východy a západy slunce s úžasnými rybami a touhou se sem ještě vrátit.

S pozdravem Pavlis

Carp Maraton Zaječí

Kategorie: Zprávy od vody

Ahoj Radku,
začátkem července jsme s teamovým parťákem Martinem vyrazili na závod Carp Maraton Zaječí.
Závodu jsme se účastnili jenom ve dvou a díky panujícímu vedru byl hodně náročný. Těsně před odjezdem jsem navíc dostal špatnou zprávu od své těhotné partnerky: "musím už do nemocnice - vypadá to, že budeme rodit dříve ". Myslel jsem že je všechno v háji a že budu muset účast na závodu zrušit. Vše jsem maximálně překombinoval a rozhodl jsem se že závod nezrušíme a vyrazíme. Termín porodu byl ještě daleko, ale člověk nikdy neví... takže jsem byl v pozoru a nachystaný vyrazit okamžitě do porodnice. Smůla se na nás lepila i při losování lovného místa... vylosovali jsme si poslední rohové místo kde jsme byli sevřeni mezi ostrovem a dalším teamem (na břehu jsme měli sotva 10m místa a ve vodě ještě míň).
I přes panující obrovské horko se nám podařilo nachytat 350kg bodovaných ryb (nej váhy 15,53 / 12,07 / 10,39 / 11,30 / 13,90 / 13,30 / 12,38 / 13,84 / 13,80 / 11,94) a ještě větší množství nebodovaných. Po dvě noci nás trápili nebodovaní jeseteři. Tato Váha stačila sice jenom na 15 místo, ale i přesto jsme vzhledem k okolnostem spokojeni. Během tohoto závodu jsme získali hodně nových zkušeností a poznali jsme spousty dobrých kaprařů, kteří se závodu také účastnili. Mezi TOP boilies musím pozvednout - Frankfurt Sausage, R1, Master Squid, Top Enzym Jalapenos, Energy. V horkém počasí jsme přes den zvedali nástrahy do sloupce a osvědčila se nám kulička POP UP Energy. Hned po ukončení závodu bez účasti na vyhlášení jsem už fičel za přítelkyní do porodnice. Vše nakonec nebylo tak akutní jak se prvně zdálo a odvezl jsem si ji ještě domů. O měsíc později mi porodila syna Šimona. Tímto děkuji své přítelkyni za obrovskou trpělivost a toleranci.
Za RR Baits Roman a Martin.
Velký dík Radku za podporu.

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE:

VZHLEDEM KE STOUPAJÍCÍ POPTÁVCE PO NAŠICH PRODUKTECH A KAPACITĚ NAŠICH VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ BUDOU VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY NA VÝROBKY RR BAITS VYŘIZOVÁNY MAXIMÁLNĚ DO 14 DNŮ.

Prosím veškeré dotazy a poptávky posílejte na email rrbaits@rrbaits.com, nebo do SMS.
Aktuální otvírací dobu sledujte na www.rrbaits.cz, přímo na HP.
Děkuji. Radek Řehák.