Velmi důležité upozornění!!!

Kategorie: Zprávy od vody

Prodejna bude od pondělí 14 dní (25.9.-6.10.) zavřena!!!

Objednávky z prodejny vyřídíme po telefonické dohodě,

objednávky z e-shopu ve standartních dodacích termínech!!!

Ostatní dotazy na tel. 602747989, SMS nebo email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

S pozdravem Radek Řehák

Srpnová dovolená na jihu Moravy

Kategorie: Zprávy od vody

Zdar RRkáři, první srpnový týden jsme se vydali na jeden ne příliš známý revír na jihu Moravy. Jednalo se o pískovnu cca 30 ha.
Celý týden panovaly teploty přes 30ºC což byl zápřah nejen pro nás, ale i pro ryby. Klukům se dařilo hned od samého začátku. Nejvíce záběrů chodilo na 2m zig rig, který přinesl Michalovi hned druhý den kapra přesahujícího hranici 20kg. Jako nástrahu použil malou 10 mm vazapku namočenou v esenci Top enzym.
Ve středu se usmálo štěstí na Radka (vedoucího zájezdu) kdy si ho při rozbřesku vyzvedl krásný lysec 25,20kg. Ve středu se poštěstilo i Tomášovi, který ulovil krásného stavěného šupíka 16kg na zig rig ananasová plovka.
Týden utekl jako voda a teprve při odjezdu jsme se konečně dočkali deště. Už teď se těšíme na další výpravu.
Hodně rybářských úspěchů...
Vláďa, Michal, Radek, Tomáš a Domča

Nový svazový osobák

Kategorie: Zprávy od vody

čau RRka
O5 se hlásím od vody.Tentokrát jsem vyrazil s kamarády Pepou a Tomem na jednu menší jihočeskou řeku. Počasí nám moc nepřálo a ve čtvrtek hned po příjezdu k vodě začalo pršet. Pršelo celou noc a v pátek přes den přišly i bouřky.Vše jsme měli mokré a síly ubývaly, ale nevzdali jsme to a bojovali dál.
Během vytrvalého deště přicházejí první záběry.Po několika dorostencích 50-60 cm se mi v největším dešti roztočí cívka a zasekávám .Na břeh konečně dostávám větší rybu! Jeto říční šupík 73 cm 7,8 kg. Dělá mi velkou radost a je to pro mě hodně ceněná ryba na tuto vodu. Potom ještě vytahuji na břeh kapříka 65 cm 5+kg.
Celkem se mi povedlo 13 ryb. Na jedničku fungovala příchuť Top Enzym Plum a potvrdila mi svou sílu.
Za zmínku stojí Tomášův šupík, krásně stavěných 8 kg. Jako třešničkou na dortu přichází v sobotu ráno Pepovi brutální záběr. Po 20 minutovém boji si všichni myslíme,že má sumce. Nakonec v podložce leží nádherný říční kapr o neskutečné váze 19,5 kg. Pepa má ohromnou radost a zvedá svůj svazový osobák.
Na tuto vodu se budu určitě vracet a těším se na další docházky.
Za RRbaits a Universal Fishing Team
Petr „huby" Hubáček

Týdenní výprava na Tovačovská jezera

Kategorie: Zprávy od vody

Jako již každoročně jsme začátkem léta vyrazili s přítelkyní na týdenní dovolenou na naše oblíbené Annínské jezero v Tovačově.
Ihned po příjezdu k vodě jsme začali mapovat vodu a hledat vhodné místa.
Bójky jsem nakonec umístil na mírně se svažující lavice přibližně 250m od břehu. Jednu na 10ti metrovou hranu a druhé místo jsem připravil na hloubce okolo 13m.
První místo jsem prokrmil bojlím Top Enzym Jalapeňos a druhé bojlím R2.
Na stejné příchutě jsem pak také lovil, jen jsem nástrahy vylepšoval naši vynikající obalovačkou!
Záběry chodily střídavě na oba pruty a za týden se podívalo na břeh opravdu velké množství krásných kaprů.
Největší kapříci vážili 10,1kg 13,2kg 14,1kg a 10,4kg.
Celý týden jsme si moc užili a budeme na něj dlouho vzpomínat.
Tímto bych chtěl poděkovat Radkovy za vynikající kuličky a všem kolegům přeji spoustu úspěchů na naše nástrahy!!!

Za RRBaits Kuba

 

Sázka na novinku se vyplatila

Kategorie: Zprávy od vody

Ahoj RR-ka
Keďže času na ryby je čoraz pomenej, kvôli pracovnému vyťaženiu sa k vode dostanem málo kedy. Preto som sa rozhodol stráviť pár hodín na dvoch súkromných revíroch. Zobral som si na test guličky Frankfurt Sausage. Na prvom rybníku som strávil necelých 24hodín, kde sa mi podarilo spraviť 8 záberov od menších kapríkov, tak do 6kg. V noci prišiel záber od pekného šupíka s váhou 15,6kg.Nadruhý rybník som prišiel hneď skoro ráno. Tam sa mi podarilo spraviť len 2 zábery, ale oba kapríky cez 12 kg. Aj napriek vysokým teplotám rybky ako tak spolupracovali. Verím,že táto gulička ešte pochytá veľa pekných rýb.
Za RR  Roman

 

DŮLEŽITÁ INFORMACE:

VZHLEDEM KE STOUPAJÍCÍ POPTÁVCE PO NAŠICH PRODUKTECH A KAPACITĚ NAŠICH VÝROBNÍCH TECHNOLOGIÍ BUDOU VEŠKERÉ OBJEDNÁVKY NA VÝROBKY RR BAITS VYŘIZOVÁNY MAXIMÁLNĚ DO 14 DNŮ.

Prosím veškeré dotazy a poptávky posílejte na email rrbaits@rrbaits.com, nebo do SMS.
Aktuální otvírací dobu sledujte na www.rrbaits.cz, přímo na HP.
Děkuji. Radek Řehák.